Get Adobe Flash player
Nasi klienci: BUDIMEX S.A., KALTER Sp. z o.o., YUNIVERSAL PODLASKI Sp. z o.o., WARBUD S.A., INSTAL BIAŁYSTOK,  PRZEMYSŁÓWKA P.B.P. HOLDING Sp. z o.o., , SPEC BAU Polska Sp. z o.o., ARCO SYSTEM, MIKOBUD Z.U.P., P.B.U. DORBUD S.A., MARBUD Sp. z o.o., ŁAGROM Sp. z o.o.,  SPS CONSTRUCTION Sp. z o.o., LB Sp. z o.o., ROGOWSKI BUDOWNICTWO, ABM SOLID S.A., IPB Sp. z o.o., PROBIS Sp. z o.o., ATTIS DEVELOPMENT Sp. z o.o. Sp. K., KIR-BUD Sp. z o.o., M.P.B. S.A., VAN PUR S.A., BUDOHAL, INKOREST Sp. z o.o., P.B.I. SANMEL Sp. z o.o.

alt
A.O. SPECTRUM Sp. z o.o. w 2009 roku utworzyła Serwis Wulkanizacji i Mechaniki Samochodowej. Oferujemy Państwu pełen zakres usług wulkanizacyjnych.

czytaj całość

 

Uprzejmie informujemy o zmianie adresu siedziby naszej firmy. Aktualny adres:

 

A.O. Spectrum Obrycki Spółka Jawna

ul. Fabryczna 18
19-200 Grajewo

Odsłon : 181966
Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości 

Istnieje wiele sposobów dotarcia do nas. Naszym celem jest, aby zapewnić Państwu zadowolenie z korzystania z naszego serwisu i naszych usług.

W przypadku chęci nawiązania współpracy z naszą firmą w zakresie wykonawstwa posadzek przemysłowych lub uzyskania bardziej szczegółowych informacji związanych z realizacją konkretnego projektu i stosowanych przez nas technologii prosimy o kontakt bezpośrednio z naszym biurem:

 

A.O. SPECTRUM OBRYCKI SPÓŁKA JAWNAalt

ul. Fabryczna 18

19-200 Grajewo

Tel. (086) 273 88 66

 

E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

           Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

NIP: 719-156-48-97

Nr KRS 0000886355

SĄD REJONOWY W BIAŁYMSTOKU, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO

 

ZAPRASZAMY DO  WSPÓŁPRACY !

 
nasi partnerzy: