Get Adobe Flash player
Nasi klienci: BUDIMEX S.A., KALTER Sp. z o.o., YUNIVERSAL PODLASKI Sp. z o.o., WARBUD S.A., INSTAL BIAŁYSTOK,  PRZEMYSŁÓWKA P.B.P. HOLDING Sp. z o.o., , SPEC BAU Polska Sp. z o.o., ARCO SYSTEM, MIKOBUD Z.U.P., P.B.U. DORBUD S.A., MARBUD Sp. z o.o., ŁAGROM Sp. z o.o.,  SPS CONSTRUCTION Sp. z o.o., LB Sp. z o.o., ROGOWSKI BUDOWNICTWO, ABM SOLID S.A., IPB Sp. z o.o., PROBIS Sp. z o.o., ATTIS DEVELOPMENT Sp. z o.o. Sp. K., KIR-BUD Sp. z o.o., M.P.B. S.A., VAN PUR S.A., BUDOHAL, INKOREST Sp. z o.o., P.B.I. SANMEL Sp. z o.o.

alt
A.O. SPECTRUM Sp. z o.o. w 2009 roku utworzyła Serwis Wulkanizacji i Mechaniki Samochodowej. Oferujemy Państwu pełen zakres usług wulkanizacyjnych.

czytaj całość

 

Uprzejmie informujemy o zmianie adresu siedziby naszej firmy. Aktualny adres:

 

A.O. Spectrum Obrycki Spółka Jawna

ul. Fabryczna 18
19-200 Grajewo

Odsłon : 181962
Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości 

     Firma A. O. SPECTRUM specjalizuje się w wykonawstwie posadzek betonowych wykończonych posypkami utwardzającymi. Technologia ta stosowana jest głównie w nowowznoszonych obiektach budownictwa przemysłowego takich jak: magazyny, hale produkcyjne, hipermarkety, place zewnętrzne, wiaty, wielopoziomowe garaże, parkingi, chłodnie, itp. Wykonujemy również nawierzchnie betonowe zacierane do wymaganej struktury tj. pod żywicę, płytki, gres, wykładzinę itp.
     Popularność stosowania posadzek mineralnych jest spowodowana przede wszystkim takimi czynnikami jak: szybkość realizacji, wysoka odporność posadzki na ścieranie i wytrzymałość mechaniczna, uzyskanie nawierzchni o różnym stopniu antypoślizgowości co jest uzależnione od sposobu i długości zacierania, koszt wykonania takiej posadzki jest stosunkowo niski w porównaniu z posadzkami żywicznymi.

     Wysoką jakość płyty betonowej uzyskuje się dzięki właściwie dobranemu składowi mieszanki betonowej, posadzka  powinna być wykonywana w odpowiednich warunkach cieplnych i wilgotnościowych, należy też przestrzegać kolejności i czasu wibrowania mieszanki betonowej, a także odpowiedniej pielęgnacji posadzki już po jej wykonaniu.

   Jednak jednym z najważniejszych czynników jest odpowiednio  przygotowany projekt posadzki betonowej jak również jej podbudowy. Projekt powinien określać klasę betonu, grubość płyty betonowej, rodzaj i ilość zbrojenia rozproszonego lub rodzaj siatek zbrojeniowych.

     W przypadku, gdy Inwestor nie posiada projektu, służymy pomocą w prawidłowym zaprojektowaniu posadzki betonowej opierając się na danych dotyczących warunków gruntowych, przeznaczenia obiektu i przewidywanych obciążeń statycznych oraz  dynamicznych.  

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !

 
nasi partnerzy: