Get Adobe Flash player
Nasi klienci: BUDIMEX S.A., KALTER Sp. z o.o., YUNIVERSAL PODLASKI Sp. z o.o., WARBUD S.A., INSTAL BIAŁYSTOK,  PRZEMYSŁÓWKA P.B.P. HOLDING Sp. z o.o., , SPEC BAU Polska Sp. z o.o., ARCO SYSTEM, MIKOBUD Z.U.P., P.B.U. DORBUD S.A., MARBUD Sp. z o.o., ŁAGROM Sp. z o.o.,  SPS CONSTRUCTION Sp. z o.o., LB Sp. z o.o., ROGOWSKI BUDOWNICTWO, ABM SOLID S.A., IPB Sp. z o.o., PROBIS Sp. z o.o., ATTIS DEVELOPMENT Sp. z o.o. Sp. K., KIR-BUD Sp. z o.o., M.P.B. S.A., VAN PUR S.A., BUDOHAL, INKOREST Sp. z o.o., P.B.I. SANMEL Sp. z o.o.

alt
A.O. SPECTRUM Sp. z o.o. w 2009 roku utworzyła Serwis Wulkanizacji i Mechaniki Samochodowej. Oferujemy Państwu pełen zakres usług wulkanizacyjnych.

czytaj całość

 

Uprzejmie informujemy o zmianie adresu siedziby naszej firmy. Aktualny adres:

 

A.O. Spectrum Obrycki Spółka Jawna

ul. Fabryczna 18
19-200 Grajewo

Odsłon : 177395
Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości 

Technologia Wykonania Podkładu Betonowego.

tzw. Chudego Betonu

     Podbudowę z Chudego Betonu powinno wykonywać się w jednej warstwie o grubości od 10 do 15cm z betonu klasy B-10, B-15 lub B-20. Zagęszczanie powinno rozpocząć się natychmiast po rozłożeniu i wyprofilowaniu mieszanki betonowej.
     Przed położeniem głównej warstwy płyty nośnej podbudowa po wykonaniu powinna być chroniona przed uszkodzeniami przez okres od 5 do 10 dni w zależności od panujących warunków atmosferycznych.